Maty wygłuszające firmy BOLL można wykorzystać do wygłuszania samochodów osobowych i dostawczych oraz urządzeń i maszyn. Dzięki zastosowaniu mat wygłuszających poprawia się jakość wytłumienia pojazdu oraz czystość dźwięków dochodzących np.  z systemu car audio.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo maty wygłuszające samoprzylepne bitumiczne, które stosuje się do izolacji akustycznej: kabiny, bagażnika, drzwi i nadkoli. 

Oprócz mat Standard i Flex w sprzedaży posiadamy maty pokryte warstwą aluminium i dźwiękochłonnym filcem.

Folia aluminiowa powoduje, że maty nią pokryte są odporne na działanie wysokiej temperatury, dzięki czemu można stosować je do wygłuszenia komory silnika.

Natomiast maty akustyczne z filcem są materiałem dźwiękochłonnym, który jest przeznaczony do redukcji hałasu w miejscach narażonych na straty ciepła np. bagażnik czy podłoga.

Maty wygłuszające z Aluminium Maty z filcem

Maty wygłuszające

Maty wygłuszające FILC

Maty wygłuszające FILC
Maty wygłuszające FILC

Maty wygłuszająca FILC są samoprzylepną płytą wygłuszającą otrzymaną poprzez połączenie materiału będącego mieszanką bitumu, elastomerów i wypełniaczy o różnej ziarnistości z dźwiękochłonnym materiałem filcowym.

Wymiary: 50x50cm.

Maty są łatwe w montażu - Samoprzylepne.

Zastosowanie: Maty wygłuszające FILC są przeznaczone do wygłuszania podłóg, kabin, wnęk drzwiowych i bagażnika... więcej

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,90 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl