Wygłuszenie samochodów osobowych i dostawczych

Samochody osobowe i dostawcze wygłuszamy stosując dwa produkty: maty wygłuszające firmy Boll oraz pianki akustyczne.

Maty wygłuszające

Maty wygłuszające powinny zostać przyklejone bezpośrednio do blachy. Można je stosować do wygłuszania: podłóg, drzwi, nadkoli, bagażnika. Aby ich montaż był łatwiejszy, posiadają warstwę samoprzylepną. Dzięki zastosowaniu mat wygłuszających następuje redukcja drgań i wibracji. Hałas przenikający do wnętrza auta nie jest tak dokuczliwy.

Maty uzupełniane o pianki

W celu uzyskania pełnego efektu wygłuszenia pojazdu, maty wygłuszające mogą być łączone z pianką akustyczną. Sprawdza się ona jako materiał wygłuszający w przypadku konieczności dodatkowej izolacji akustycznej samochodu od dźwięków średnich i wysokich częstotliwości. Pianki akustyczne posiadają warstwę samoprzylepną, dlatego w prosty sposób możemy naklejać je na maty wygłuszające. 

Mata Standard i Mata miękka Flex

Mata Standard i Mata miękka Flex

Wygłuszenie samochodu

Maty wygłuszające FILC

Maty wygłuszające FILC
Maty wygłuszające FILC

Maty wygłuszająca FILC są samoprzylepną płytą wygłuszającą otrzymaną poprzez połączenie materiału będącego mieszanką bitumu, elastomerów i wypełniaczy o różnej ziarnistości z dźwiękochłonnym materiałem filcowym.

Wymiary: 50x50cm.

Maty są łatwe w montażu - Samoprzylepne.

Zastosowanie: Maty wygłuszające FILC są przeznaczone do wygłuszania podłóg, kabin, wnęk drzwiowych i bagażnika... więcej

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,90 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl