Wygłuszanie ścian - pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3

Wygłuszanie ścian - pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3

 

    Pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3 w rewelacyjnej cenie. Promocja na piankę do wykonania skutecznej izolacji ścian trwa do końca maja lub wyczerpania zapasów. Pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3 to materiał wygłuszający, który w znacznym stopniu ogranicza hałas jaki przedostaje się z jednego pomieszczenia do drugiego lub z zewnątrz do wnętrza budynku.

    Piankę o gęstości 140 kg/m3 możemy w prosty i łatwy sposób zamocować do ściany bez konieczności budowy stelaża stosując klej Soudal Sudabond Easy lub za pomocą kleju żelowego Atlas Geoflex lub Atlas Express Plus. Taki sposób montażu do ścian jest sprawdzony i bezpieczny. Wszystkie kleje są do nabycia w marketach budowlanych.


Piankę docinamy za pomocą noża segmentowego stosowanego do cięcia płyt gipsowo-kartonowych.
 
   Piankę akustyczną o gęstości 140 kg/m3 możemy wykończyć naklejając do niej za pomocą tych samych klejów akustyczną płytę gipsowo-kartonową np. płyty firmy Regips PRO Aku, firmy Knauf lub Norgips. Krawędzie płyty GK przylegające do ścian i sufitu powinny zostać wykończone w sposób elastyczny np. za pomocą akrylu szpachlowego. Zapobiegnie to przenoszeniu drgań na pozostałe elementy konstrukcji. Naklejenie płyty ograniczy dodatkowo jeszcze hałas przedostający się przez ścianę.
 

Do pianki akustycznej o gęstości 140 kg/m3 może zostać również przyklejone wykończenie w postaci grubej tapety winylowej lub siatki tynkarskiej i następnie gładzi szpachlowej.
 

Zalety produktu:

- wysoka gęstość

- skutecznie redukuje hałas

- izoluje drgania i wibracje

- zakres temperatur od -40C do +120C  

- łatwa w montażu 

- nietoksyczna

- produkt polski

 
   W stałej ofercie mamy dostępną piankę akustyczną o gęstości 140 kg/m3 o grubości 2 i 4 cm. Pianka wygłuszająca o grubości 2 cm dostępna jest w formie mat o wymiarach 100x100cm lub 100x200cm.
Natomiast pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3 grubości 4 cm jest dostępna w arkuszach 100x200cm.
 
 
   Obecnie pianka akustyczna o grubości 2 i 4 cm dostępna jest w promocyjnej cenie. Skuteczność pianki akustycznej o gęstości 140 kg/m3 została sprawdzona i poparta badaniami akustycznymi wykonanymi przez niezależny instytut badawczy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl