Wygłuszenie ścian i sufitów - PROMOCJA!!!

Wygłuszanie ścian i sufitów - promocja!!

Pianka akustyczna o gęstości 140 kg/m3 do skutecznego wygłuszania ścian i sufitów w promocyjnej cenie.

 

Pianka sprawdza się jako materiał wygłuszający w przypadku izolacji akustycznej pomieszczeń od dźwięków powietrznych i uderzeniowych (wygłuszanie ścian i sufitów).

Pianka o gęstości 140 kg/m3 może zostać za pomocą kleju montażowego przyklejona bezpośrednio do ściany lub sufitu. Następnie na tak zamontowaną piankę może zostać przyklejone wykończenie w postaci: płyty kartonowo-giposowej, osb lub tapety. Na piankę można również nakleić siatkę tynkarską, a później gładź szpachlową.W stałej ofercie posiadamy piankę akustyczną o grubości 2 cm. Na indywidualne zamówienie możemy piankę ściąć na inne grubości.

Pianka jako materiał dźwiękochłonny jest stosowana do wygłuszania ścian konstrukcyjnych i nośnych. Nie ma znaczenia czy ściana jest wykonana z: betonu, cegieł, pustaków, drewna czy gipsu. 

Zaletą zastosowania tego typu rozwiązania jest przede wszystkim to, że nie trzeba budować stelaża ponieważ piankę mocujemy za pomocą kleju bezpośrednio do istniejącej ściany. Pianka o gęstości 140 kg/m3 nie zmienia swojej struktury przez cały okres użytkowania. Nie osypuje się i nie pyli. Materiał ten jest trwały i znakomicie sprawdza się jako. izolacja akustyczna ściany czy sufitu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl