Pianki akustyczne Samoprzylepne - właściwości i zastosowanie

Pianki akustyczne Samoprzylepne - właściwości i zastosowanie

  Pianki samoprzylepne dzięki swoim właściwością akustycznym doskonale sprawdzają się jako materiał wygłuszający: pomieszczenia,  samochody, maszyny i urządzenia.

Pianki akustyczne samoprzylepne wykonane z pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej w kolorze szarym (grafit).

Pianki samoprzylepne to gładkie maty wygłuszające, które doskonale rozpraszają i pochłaniają fale dźwiękowe.

Pianki samoprzylepne

   W sprzedaży posiadamy pianki samoprzylepne o grubości od 1 do 3 cm. Na indywidualne zamówienie ich grubość może zostać dostosowana do wymagań klienta.

Pianki wygłuszające świetnie nadają się do izolacji akustycznej lokali mieszkalnych i użytkowych.

Dzięki zastosowaniu warstwy samoprzylepnej ich montaż na różnych powierzchniach jest prosty i nie wymaga dużo czasu. Wystarczy odkleić papier zabezpieczający warstwę kleju i docisnąć do miejsca w którym chcemy zamontować piankę samoprzylepną.

Dostępne wymiary pianki wygłuszającej: 50 x 100cm, 100 x 100cm lub 100 x 200cm. Możliwe jest również docięcie pianki akustycznej na inny wymiar, ale wówczas musi zostać zachowane minimum produkcyjne.

Pianki samoprzylepne są odporne na stałe działanie temperatury od minus 40 st. C do plus 120 st. C i posiadają atest palności zgodnie z normą PN-ISO 3795.

Pianka wygłuszająca stosowana są  także do redukcji hałasu wytwarzanego przez  różnego rodzaju maszyny i urządzenia takie jak np. sprężarki, agregaty prądotwórcze, kompresory. Mogą być one wykorzystane do wygłuszenia pracy układów wentylacyjnych.

Pianki samoprzylepne

   Maty wykonane z pianki poliuretanowej są samoprzylepne dzięki czemu możliwy jest szybki montaż warstwy wygłuszającej.

Pianki akustyczne samoprzylepne sprawdzą się jako materiał wygłuszający samochody osobowe i dostawcze. Są one stosowane do izolacji akustycznej elementów pojazdu od dźwięków średnich i wysokich częstotliwości.

Pianki akustyczne posiadają warstwę samoprzylepną, dlatego w prosty sposób możemy je naklejać również w trudno dostępnych miejscach. Pianki wygłuszające redukują hałas przenikający do wnętrza auta przez drzwi, bagażnik czy elementy tapicerki. Maty akustyczne z pianki służą również jako element izolacji termicznej. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl