Pianka akustyczna Samoprzylepna Niepalna 2 cm

Pianka akustyczna samoprzylepna niepalna o grubości 2 cm to maty wygłuszające wykonane z elastycznej pianki poliuretanowej w kolorze szarym. Pianka  posiada z jednej strony warstwę samoprzylepną ułatwiającą montaż.

Pianki niepalne są stosowane wszędzie tam gdzie istotną kwestią jest zwiększona ochrona przeciwpożarowa i związane z tym przepisy bezpieczeństwa. Pianka posiada stosowny atest niepalności  zgodnie z PN-ISO 3795.

Pianka Samoprzylepna Niepalna

Pianki akustyczne niepalne stosuje się do:

- wygłuszania budynków użyteczności publicznej

- izolacji kanałów wentylacyjnych w budynkach przemysłowych i wielorodzinnych

 

Grubość maty wykonanej z pianki niepalnej samoprzylepnej to 2 cm. Dzięki czemu pianka ta może być stosowana do wygłuszania: komór silnika, części maszyn oraz urządzeń narażonych na pracę w podwyższonej temperaturze.

Pianka akustyczna samoprzylepna dostępna jest w wymiarze 100x100 cm (1 m2).

Cena brutto za 1 m2 wynosi: 49,99 zł.

 

Pianka posiada certyfikat niepalności zgodnie z PN-ISO 3795 oraz normami MVSS 302 oraz Fiat 50433. 

Certyfikat niepalności wydawany jest do każdego zamówienia. W momencie spieniania bloków pianki pobierane są próbki do badań. Na podstawie przeprowadzonych badań potwierdzamy, że pianka spełnia warunki niepalności zgodnie z obowiązującą normą PN-ISO 3795 (osoby pobierające próbki i przeprowadzające badania potwierdzają jakość produktu oraz jego zgodność. Następnie na tej podstawie wystawiany jest certyfikat potwierdzający niepalność. Takie dokumenty dołączane są do każdego zamówienia razem z fakturą VAT. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl