Maty wygłuszające do samochodu – Przyjemność z jazdy

Maty wygłuszające do samochodu – Przyjemność z jazdy

   Nie ma znaczenie czy korzystamy z samochodu dojeżdżając do pracy czy też jesteśmy kierowcą zawodowym ważne jest, aby auto którym jeździmy było dobrze wygłuszone. Hałas, który dociera do wnętrza kabiny podczas jazdy powoduje, że korzystanie z samochodu staje się coraz bardziej uciążliwe. Ma to znaczenie zarówno w długich trasach jak i na co dzień, kiedy to stojąc w korku jesteśmy narażeni na nieprzyjemny hałas.

   Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych mat wygłuszających i pianek akustycznych możemy ograniczyć ilość hałasu jaki dociera do wnętrza pojazdu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo maty wygłuszające firmy Boll, które po zamontowaniu zmniejszą ilość dźwięków przedostających do samochodu przez podłogę, drzwi czy bagażnik. Aby efekt wygłuszenia być pełniejszy mogą one zostać połączone z pianką akustyczną.

   Maty wygłuszające firmy Boll i pianki akustyczne możemy wykorzystać do wygłuszania samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki zastosowaniu tych materiałów dźwiękochłonnych poprawia się jakość wytłumienia pojazdu oraz czystość dźwięków dochodzących np.  z systemu car audio.

 

Maty wygłuszające samoprzylepne dostępne są w czterech różnych wariantach. Maty samoprzylepne bitumiczne Standard i Flex stosuje się do izolacji akustycznej kabiny, bagażnika, drzwi i nadkoli.

Oprócz tych dwóch rodzajów mat w sprzedaży posiadamy również maty pokryte warstwą aluminium i dźwiękochłonnym filcem. Pierwsze z nich są pokryte folią aluminiową, która powoduje, że są odporne na działanie wysokiej temperatury. Dzięki czemu maty z aluminium są stosowane do wygłuszenia komory silnika. Natomiast maty akustyczne z filcem są materiałem dźwiękochłonnym, który jest przeznaczony do redukcji hałasu w miejscach narażonych na straty ciepła np. bagażnik czy podłoga.

   Dzięki zastosowaniu mat wygłuszających następuje redukcja drgań i wibracji. Hałas przenikający do wnętrza auta nie jest tak dokuczliwy. Prawidłowe zastosowanie tych materiałów do wygłuszenia samochodu sprawi, że hałas i drgania nie będą stanowić dla nas problemu. Tym samym przyjemność z jazdy i komfort korzystania z pojazdu znacznie się poprawi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl